Hizmetlerimiz

BMW Servis ve Tamiri

Ankara Şaşmaz BMW Servisi

Açtığımızdan bu yana, Özel Tükenmez Bmw Servisi, Bmw sahiplerinin alıştığı olağanüstü yüksek kaliteyi sunmakla gurur duyuyor. Bmw'nin yüksek kaliteli bakım ve servis geleneğini sürdürerek, BMW araçlarının, 1-7 Serisi, X, Z4, M ve Hybrid'in tüm serisine önleyici bakım, onarım servisi ve bilgisayar diyagnostiği sunuyoruz. Sertifikalı teknisyenler, güler yüzlü personel, rekabetçi fiyatlar ve zamanında çalışma yapan ekibimiz, Şaşmaz Oto Sanayinin tercih edilen Özel Bmw tamir,bakım firması yapıyor. Bir numaralı hedefimiz müşteri memnuniyetidir.
Isıtma ve klimadan yağ değişikliklerine ve filtre değişimlerine araç arıza tespiti,motor parçaları ve rektefiyeye kadar size tüm konularda yardımcı olabiliriz. BMW markasına yaptığınız yatırımı biliyoruz ve aracınıza büyük özen göstermenin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Aracınızı ilk sorun belirtisine getirmenizi ve önerilen bakımın önerilen zamanlarda yapılmasını sağlamanızı öneririz. Müşterilerimizin memnuniyeti için ücretiz olarak Araç Check-up yapmaktayız.
Tamir sürecinin sizin için mümkün olduğunca sorunsuz olmasını istiyoruz.Bu nedenle Özel Tükenmez Bmw Servisi olarak hizmetinizdeyiz.

ARACINIZ KIŞA HAZIR MI ? PERİYODİK BAKIMI YAPILDI MI ?